Купити насіння оптом в Україні

Група компаній "Насіння" - це підприємства з повним циклом функціонування з вирощування насіння і гібридів для сільськогосподарської галузі. Ми проводимо селекційні та генетичні дослідження, впроваджуємо нові сучасні технології для отримання високоякісного насіннєвого матеріалу, який здатний дати високий урожай.

Наші фахівці вивчили успішний досвід розвинених країн у сільському господарстві та впровадили передові технології з урахуванням наших кліматичних умов. Для нас важливо запропонувати якісні сільськогосподарські насіння як для великих сільськогосподарських підприємств, так і для невеликих фермерських господарств.

Переваги нашої продукції

Наші підприємства пропонують як нові, перспективні, так і перевірені часом сорти та гібриди кормових культур, основними перевагами яких є:

  • Стійкість до посухи
  • Висока стійкість до хвороб
  • Висока потенційна врожайність
  • Висока регенерація після скошування
  • Стійкість до низьких температур (перезимівлі)

Ми пропонуємо нові сорти для зон недостатнього і нестійкого зволоження (зернобобових, озимого гороху, люцерни, конюшини, злакових трав та ін..) з підвищеною стійкістю до посухи. Люцерна – одна із найцінніших багаторічних трав в заготівлі кормів для тваринництва. Також в 2016 році у нас представений озимий горох, сорту НС Мороз, насіння якого можна придбати в підприємствах, які входять до нашої групи. Ми підберемо сорти, які районовані у всіх кліматичних зонах України: на Поліссі, Лісостепу та Степу. Також ми враховуємо стійкість сорту до кислотності та складу ґрунту. Сорти із високою потенційною врожайністю та іншими цінними господарськими ознаками.

Для формування високопродуктивних посівів ми пропонуємо тільки однотипне, вирівняне за розміром і масою. Наша продукція чистосортна і відповідає зазначеній репродукції, очищена від бур'янів, механічних домішок і відповідає встановленим нормам.

Оптовий продаж насіння проводиться без посередників і напряму зі складу підприємств, можлива доставка в будь-який регіон України. У нас Ви можете купити насіння за вигідними цінами, вся продукція якісна і відповідає всім вимогам сучасного сільськогосподарського виробництва.

Наші підприємства відкриті до розгляду по дистрибуції продуктів та представництва на території України іноземних компаній. Ми динамічно розширюємо свою співпрацю по реалізації нашої продукції, тому розглядаємо пропозиції для взаємовигідного співробітництва.