Насіння газонної трави ТМ «Весела трава»

ПРО КУЛЬТУРУ: 

Газон створений на основі насіння райграса багаторічного. Стійкий до витоптування, низькорослий і вузьколистий. Має підвищену морозостійкість. Насіння швидко сходить, трава стійка до заростання бур'яном.

РЕАЛІЗАЦІЯ: 

Купити насіння газонної трави упаковкою по: 0.5, 2, 3.5 кг.

Є питання? Зворотний дзвінок
(096) 308-28-28

Декоративний газон призначений для озеленення паркових і прилеглих до них територій. Стійкий до півтіні і здатний адаптуватися до широкого спектру грунтово-кліматичних умов України. Має насичений рівномірний колір, травостій густий. Зберігає декоративні якості в умовах слабкого/середнього затінення. Не вимогливий до внесення добрив.

Підготовка ґрунту

Потрібно перекопати ґрунт на глибину 20-25 см і розчистити ділянку від всякого сміття, вирівняти рельєф поверхні.

Посів газону

Оптимальний час посіву - з середини квітня до середини вересня. Насіння потрібно рівномірно розсіяти на грунт з рекомендованою нормою 1кг/25-30м². Далі потрібно загребти землю граблями так, щоб глибина залягання насіння склала 1-1,5 см і прокатати садово-городнім катком. Після посіву щодня поливати використовуючи насадки з дрібними отворами.

Догляд за газоном

Перше скошування проводити при досягненні висоти трави 7-10 см. Бажано після першого укосу прокатати катком газон для кращого вкорінення зростання і злегка розпушити поверхню грунту. Наступні скошування робити на висоту 4-5 см. Скошувати газон потрібно 1 раз в 5-10 днів.

Для кращого росту газону бажано регулярно підгодовувати комплексними мінеральними добривами кілька разів на рік. Регулярні підгодівлі добривами після кожного третього укосу стабілізують колір газону на всіх типах ґрунтів.

Обратный звонок