Садово-парковий газон

ПРО КУЛЬТУРУ: 

Травосуміш насіння Райграсу та Вівсяниці червоної.

Використовується для створення декоративних газонів, стійких до півтіні та здатних адаптуватися до широкого спектру грунтово-кліматичних умов.

Є питання? Зворотний дзвінок
(096) 308-28-28

Декоративна газонна суміш призначена для посіву газона на власній дачній території, для озеленення паркових та прилеглих до них територій. Переваги: Насичений рівний колір. Густий травостій. Зберігає декоративні якості в умовах слабкого/середнього затінення. Відсутність регулярного поливу. Низькі норми внесення добрив.

Вміст у суміші великого відсотка Райграса забезпечує швидкий схід, роблячи газон стійким щодо заростання бур'яном. Завдяки вмісту Вівсяниця червоної, газон отриманий з цієї суміші зберігає свої декоративні якості в умовах слабкої/середньої затіненості.

Наша суміш обумовлює формування міцної та довголітньої дернини, яка має стійкість до витоптування, а також має підвищену морозостійкість.

Заздалегідь підібрані сорти зазначених видів трав прекрасно співвідносяться за кольором, що дозволяє уникнути візуальної сегрегації, не приносячи декоративні властивості газону в жертву функціональним.

Регулярні підгодівлі добривами після кожного третього укосу стабілізують колір газону на всіх типах грунтів.

Обратный звонок