Райграс однорічний

ПРО КУЛЬТУРУ: 

Трав'яниста рослина, вид роду Плевел (Lolium L.) сімейства Злаки, скоростигла мятлікова культура.

Використовується на зелений корм, для приготування сіна, сінажу, силосу та трав'яного борошна.

РЕАЛІЗАЦІЯ: 

У нас Ви можете купити насіння райграса однорічного сортів: Еней, Тверській, Ореол, Росава.

Є питання? Зворотний дзвінок
(096) 308-28-28

Райграс однорічний - однорічна злакова трава. Цінується завдяки своїй скоростиглості та інтенсивності росту. Урожайність 200-400 ц/а зеленої маси при 2-3 укосах. На 1 кг зеленої маси припадає 0,20 корм. од., сирого жиру - 9 г, цукру - 35 г, перетравного протеїну - 20 г, каротину - 36 мг. На 100 кг сіна міститься 52 корм. од, а в зеленій масі 20 корм. од.

Добре поїдається худобою навіть після повного колосіння, яка підтверджує її кормову цінність. Підходить для підсіву льону, при чому формується добрий травостій. Підвищує своєю кореневою системою властивості ґрунту і пригнічує ріст бур'янів.

Розвинена коренева система, мочковата, проникає в грунт на глибину до 95 см. Прямо-стояче тонке стебло висотою 60-100 см утворює навколо себе потужний кущ з пасинків, яких в розріджених посівах може бути 30-40 шт, в загущених 8-10шт.

Вирощування

Проростання насіння починається при температурі 2-4 °C. Сходи витримують заморозки до -4-5 °C. Норми висіву насіння залежать від покривної культури: під вико-пелюшко-вівсяну суміш і жито на зелену масу - 7,5-8 млн/штук на 1 га, при підсіву під люпин - до 6 млн/шт. насіння на 1 га. Глибина посіву на торф'яних 3-4 см, на дерново-підзолистих ґрунтах 2-3 см. Спосіб посіву - суцільний рядовий з шириною міжрядь 15 см.

Культура добре росте на забезпечених вологою торф'яних і суглинних ґрунтах, малочутлива до кислих ґрунтів. Добре переносить затінення, може бути використана для підсіву під люпин кормовий, вико-пелюшко-вівсяні суміші та інші культури. Не вибаглива до тепла. Вимерзає взимку. При 0-15см розміщенні кореневої системи майже не витримує спеку, вологолюбна культура . Висівається на багатьох типах ґрунтів, але не любить піщаних.

Внесення добрив

Вносять мінеральні добрива при весняній сівбі в чистому вигляді (без травосумішей):

На дерново-підзолистих грунтах кг/га Фосфорні: 60-70. Калійні: 60-90
На торф'яно-болотних грунтах кг/га Фосфорні: 45-60. Калійні: 90-120. Азот не потрібно.
При вирощуванні на зелену масу кг/га Азотні: 60-90.
При вирощуванні на насіння кг/га Азотні: 60.
Після кожного укосу кг/га Азотні: 45-60.
Обратный звонок