Насіння пшениці

ПРО КУЛЬТУРУ: 

Рід трав'янистих, в основному однорічних, рослин сімейства Злаки, або Тонконогі (Poaceae), ведуча зернова культура в Україні.

РЕАЛІЗАЦІЯ: 

У нас Ви можете купити насіння пшениці різних сортів, гібридів: супереліту, еліту, 1-шу репродукцію:

Богдана, Вінничанка, Володарка, Готовській, Достаток, Зимоярка, Золотоколоса, Наталія, Нива Київщини, Новокиївська, Переяславка, Подолянка, Почаевка, Славна, Смуглянка, Снігуронька, Солоха, Сонечко, Трипільська, Фаворитка, Хоревиця, Заметіль, Хуторянка, брюнетка.

Є питання? Зворотний дзвінок
(096) 308-28-28

Пшениця - найважливіша продовольча культура України та світу. До складу зерна входять усі необхідні для життєдіяльності елементи: білки, вуглеводи, мінеральні речовини, вітаміни. Найважливішими компонентами зерна є білок і клейковина.

Пшениця вимоглива до своїх попередників, тому найбільший урожай зерна вона формує при розміщенні в сівозміні після чорного і зайнятого пару, гороху, нуту, багаторічних трав, кукурудзи.

Для отримання високого врожаю бажано застосовувати насіння сортів пшениці, які увійшли до Реєстру сортів України, з урахуванням зональності вирощування. Посівні якості значною мірою залежать від крупності і виравненності насіння. Насіння пшениці великих і середніх розмірів володіють більшим запасом поживних речовин, ніж дрібні, тому і забезпечують сильніші і здоровіші паростки.

Озима пшениця

Озима пшениця - культура досить холодостійка, насіння якої проростає при температурі грунту 1-2°С, через 5-6 днів з'являються перші паростки. Сприятливі строки посіву - при середньодобовій температурі повітря 14-17°С. Зимостійкі сорти добре витримують низькі температури на глибині вузла кущіння до -19...-20°С, а в умовах снігового покриву до 10-15 см - зниження температури до -35...-40°С.

Озимі культури витримують короткочасну спеку з підвищенням температури до 35-40°С при достатньому зволоженні, але при збільшенні температури вище 40°C припиняє приріст сухих речовин. Найгірше впливає на врожай недостатнє зволоження, для стікання насіння потрібно 55-60% води від його маси.

Рекомендації по вирощуванню пшениці

При вирощуванні важливо дотримуватися сівозміни, оскільки ця культура вимоглива. Кращими попередниками є багаторічні трави (люцерна, конюшина та ін.)

Для отримання високих врожаїв важливо використовувати високоякісне насіння з лабораторною схожістю від 87 до 100%. Посівний матеріал треба обов'язково протравлювати хімічними препаратами. Також одним з головних показників підвищення врожаю є оновлення високопродуктивних нових сортів.

Вищеперераховані сорти, оригінатором яких є Інститут фізіології та генетики, відмінно себе показують у всіх зонах України і дають врожайність до 100 ц/га.

Обратный звонок