Суданська трава

ПРО КУЛЬТУРУ: 

Однорічна трав'яниста рослина (суданка, або сорго суданське), різновид сорго - культури сімейства Злаки, або Тонконогі (Poaceae).

Універсальна культура, використовується на зелений корм, сіно, силос, використовують для створення пасовищ.

РЕАЛІЗАЦІЯ: 

У нас Ви можете купити насіння суданської трави сортів: Голубівська 25, Миронівська, Дніпровська 54.

Є питання? Зворотний дзвінок
(096) 308-28-28

Суданська трава - високоросла трава з розвиненою листяною структурою (1.5-3 м). Кормові якості в 100 кг зеленої маси: кормової одиниці - 22,2, перетравного протеїну - 2,8 кг. Кормові якості в 100 кг сіна: перетравного протеїну - 9 кг, кормової одиниці - 56,8. Культура багатоукісна та високоврожайна, при 2-3 укосах дає до 350-500 ц/га зеленої маси та 60-100 ц/га сіна. Сіно поживне, ніжне, легко засвоюється.

Суданка за вмістом білка перевершує інші однорічні злакові трави, поступає тільки бобовим. Дуже висока регенераційна здатність. За 110-140 днів вегетаційного періоду при 3-4, а іноді й п'яти відчуженням встигає сформувати велику надземну масу.

Недолік - повільний розвиток на початку вегетації. Посіви її часто заростають бур'янами, що призводить до зниження врожаю, але низька віддача спостерігається навіть на чистих посівах. Тому дуже важливі терміни посіву та додаткове мінеральне живлення. Для використання даної культури на пасовище, її скошують при висоті 30-40 см (у фазі кінця кущення).

Терміни посіву та добрива

Терміни посіву і мінеральне добриво (як окремо, так і в сукупності) значно впливають на процеси росту та розвитку в перебігу всієї вегетації. При правильно підібраним термінами посіву збір зеленої маси збільшується на 15-35 %, а при внесенні добрив збір зеленої маси зросте на 14-20 %.

Внесення N30P20 збільшує збір сирого протеїну при першому укосі на 2,01 ц/га, при другому - на 1,17 ц/га, що становить відповідно надбавку на 24,2 і 20,0 %.

Збалансований корм

При використанні суданки як пасовища, велика рогата худоба отримує збалансований корм, який не вимагає доповнень. Але якщо розглядати вплив різних факторів, то виходить, що при додаванні N30P20 значно збільшується якість корму.

Худоба любить поїдати цю рослину через високий вміст цукру (до 17 %). Стійка до витоптування і скошування. Але не дозволяється випасати пасовища після заморозків, тому що після пониження температури виділяється синильна кислота.

Обратный звонок