Тимофіївка лугова

ПРО КУЛЬТУРУ: 

Багаторічна злакова рослина, типовий вид роду Тимофіївка (Phleum) сімейства Злаки (Poaceae).

Кормова рослина. Сіно ситне, багате живильними речовинами. Використовується також для осушення торфовищ.

РЕАЛІЗАЦІЯ: 

У нас Ви можете купити насіння Тимофіївки лугової сортів: Станіславська.

Є питання? Зворотний дзвінок
(096) 308-28-28

Тимофіївка лугова - рихлокустовий, верховий, багаторічний злак. Корінь мочкуватий, основна коренева маса розташована у верхніх шарах ґрунту, приблизно на глибині 30-50 сантиметрів. Кущ прямостоячий, висота 100-120 сантиметрів, листя ніжні, сірувато-зеленого забарвлення, шорсткі. Суцвіття - султан, має циліндричну форму.

Насіння яйцеподібне, сірувато-сріблястого забарвлення, довжина і ширина насінини становлять 1,5-2 мм та 0,5-1 мм відповідно. Вага 1000 насінин - в середньому 0,42 г. У 1 кг міститься 2300 тис. шт. насінин.

На 100кг сіна міститься 3-5 кг перетравного протеїну та 49-50 корм. од. В залежності від фази збирання культури на 100 кг зеленої маси злаку міститься 21-25 корм. од. 50-65% трави є листя. Урожайність 60-100 ц/га.

Навесні розвивається швидко, проте вважається пізньостиглою культурою. У травостої використовують шість і більше років. Добре відновлюється після випасання та скошування. При використанні на сінокіс отримують два укоси на рік, при використанні на пасовища можливі 3-4 цикли. Краще косити в період кінця колосіння і до початку цвітіння.

Вирощування

Морозостійка культура використовується в північних районах. Вегетативний ріст культури починається при температурі 5-6°C, зростання з насіння починається при температурі 1-2°C. Добре росте на лугах з помірним зволоженням, витримує затоплення до 30 днів. Не любить тривалого затінення та посухи. Найбільші врожаї дає на глинястих вологих ґрунтах. Несприятливими ґрунтами є сухі піщані, після цвітіння стебло культури швидко стає грубим і її цінність знижується.

Вологолюбна рослина, добре розвивається тільки в сильно зволожених районах, тому в умовах України вона може висіватися в обмеженому числі районів. У посушливих районах розвивається дуже слабо, особливо в перший рік життя при засусі. Відрізняється високою зимостійкістю. Навесні починає зростання пізніше інших злакових трав.

Висівати культуру можна в пізьньо-літні терміни. Насіння з чистих беспокровних посівів починають збирати з другого року життя. На одному місці культура тримається 4-5 років. Цвіте вона в червні рано вранці. Зазвичай до семи годин ранку цвітіння припиняється. Весь цикл цвітіння припиняється впродовж 7-8 днів. На насіння залишають перший укіс.

Обратный звонок