Райграс багаторічний

ПРО КУЛЬТУРУ: 

Багаторічна рихлокущова трав'яниста рослина, вид роду Плевел (Lolium) сімейства Злаки (Poaceae).

Використовується як кормова та пасовищна рослина, з нього виготовляють сіно, силос і сінаж. Також його використовують в декоративному садівництві, в якості газонної трави.

РЕАЛІЗАЦІЯ: 

У нас Ви можете купити насіння Райграса багаторічного сортів: Високий, Пасовищний.

Є питання? Зворотний дзвінок
(096) 308-28-28

Райграс багаторічний - злакова культура, стійка до ущільнення землі та витоптування. Завдяки міцній мичковатій кореневій системі створює густий травостій. Структура рослини дозволяє завжди мати зелений та густий газон, оскільки формування листків починається на висоті 11-16 см. Після стрижки або випасу худоби залишається зеленим і, як раніше, радує око своїм смарагдовим покриттям.

Культура має цілий ряд переваг над іншими злаковими травами. Насамперед відрізняється здатністю вже через місяць формувати щільний ґрунтовий прошарок. Ідеально підходить для спортивних та звичайних газонів, пасовищ. Володіє високою життєздатністю.

Непосухостійкий, але і не виносить надмірного зволоження. Недостатньо зимостійкий і морозостійкий, але стійкий до заморозків (весна, осінь). Витримує перезволоження і короткочасне затоплення. Після зими випадає не більше 30% травостою. Потребує поливу під час посухи.

Райграс високий

Райграс високий - багаторічна нещільно-кущова скоростигла кормова культура високого зросту, до 170 см. Добре відростає після скошування. Дає два укоси. Скошувати потрібно на початку цвітіння, 3-5 років можливі укоси сіна. На 100 кг сіна - 46 корм. од. Має гіркий присмак, що вказує на наявність кумарину, а він, у свою чергу, небажаний в занадто великій кількості травосуміші. Для пасовищ непридатний через невисоку стійкість до витоптування.

Добре розвинена коренева система сприяє посухостійкості культури, але не витримує надмірної вологості, холодних і кислих ґрунтів та весняних затоплень. Також боїться зим без снігу та весняних заморозків. Зазвичай сіють на суходільних луках та торфовищах.

Райграс пасовищний

Райграс пасовищний - багаторічний нещільно кущовий злак заввишки 40-80 см. Стійкий до витоптування, вважається одним з найкращих для пасовищ. Охоче ​​поїдається худобою до цвітіння. Має високі кормові властивості: на 100 кг трави міститься 21-22 корм. од., сіна - 55 корм. од. Використовується для сінокосів протягом 3-5 років, а для випасу - 7-11 і більше років. Повний розвиток площ спостерігається на 2 рік після посіву.

Через неглибоку проникність кореневої системи краще висівати в районах з достатнім зволоженням, але культура не терпить весняних затоплень. Райграс примхливий до весняних заморозків та засух. Підходять некислі та родючі ґрунти. Погано росте на сухих ґрунтах. Непридатні для вирощування торфовища.

Обратный звонок